Head
 Bazar TT modelů
|--> Home
| ---> Kryté


   TOPlist  Bazar železničních modelů TT 1:120  Tyto stránky spravují členové TTclubu a slouží k soukromé nekomerční inzerci výhradně v modelové velikosti TT. V sekci „nabídka” jsou nabízeny většinou přebytečné modely ze sbírek nebo nepotřebné provozní modely např. z jiných modelových epoch. V sekci „poptávka” najdete naopak modely, které můžete nabídnout k prodeji.

  Veškeré dotazy a objednávky nebo nabídky směřujte na uvedený kontakt info@TTbazar.cz. Tyto inzertní stránky jsou specializované a neslouží k běžné inzerci v oblasti železničního modelářství ani v žádné jiné. K tomu slouží jiné již zavedené weby.


Navigace v bazaru:

Procházení bazarem můžete začít vstupem do některé z kategorií níže v navigačním pásu nebo v levém panelu můžete přímo procházet stromové menu skupin modelů.


  Po volbě „nabídka” nebo „poptávka” je v levém panelu upravena struktura kategorií modelů tak, aby se zobrazovaly jen skupiny, které obsahují nějaké položky. U nabízených modelů se kromě standardního katalogového popisu zobrazuje navíc prodejní cena a odkaz na další doplňující obrázek, pokud byl k popisu modelu doplněn.

Informace o bazaru:

 Celkový počet modelů v TT bazaru 87 
 - z toho počet modelů zařazených do kategorie „nabídka” 87 
 - z toho počet modelů zařazených do kategorie „poptávka” 0 
 Datum poslední úpravy záznamů v bazaru 10.10.2017 Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@TTbazar.cz

Info Info

  • Aktualizováno: 14.11.2016
  • Celkem přečteno: 1x
  • Naposledy:

Kooperace Kooperace


malá i VELKÁ železnice

Reportáž Poslední zobrazené modely